HAKKIMIZDA

2012 yılında yapı kimyasalları ve kablo sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak ,ithalat yapmak amacı ile kurulmuş bir dış ticaret firması olan Yakem Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, 2015 yılı itibari  ile üretim de yapan bir firma konumuna geçmiştir. Tamamen yerli sermaye ile büyük bir yatırımla kurulmuş olan fabrikamız, önceleri sadece beton katkı firmalarına hammadde ithal ederken, günümüzde güçlü Ar&Ge ve üretim ekibiyle ürün gamını ve hizmet ettiği sektörleri genişletmiş konumdadır. Sürdürülebilir büyüme politikası çerçevesinde çalışmalarımıza kesintisiz olarak devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Doğaya saygılı çevre dostu , müşterinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürünleri ve hizmeti en hızlı şekilde geliştirip sunarak ekonomiye katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet içerisinde olduğumuz pazarlarda, kaliteden ödün vermeden en hızlı şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak. Çevreye duyarlı kalarak, kesintisiz devam eden Ar&Ge çalışmaları ile ürün portföyümüzü her geçen gün zenginleştirerek, Türkiye’de ilk defa üretilecek olan ürünlerimiz ile pazarın ana tedarikçilerinden olmak ve bu ürünlerimizi yurt dışına da pazarlayarak kendimize yeni bir kulvar açmaktır.